Poligon Club Açıldı!


İstanbul- Avrupa yakasında Mecidiyeköy’de bir süredir yapımı süren ve merakla açılması beklenen Poligon Club, resmi açılışını 2 Nisan 2017 Pazar günü gerçekleştirerek, müşterilerini ağırlamaya başladı.

10 yollu, hedefi 5 ayrı mesafeye konumlayan gelir gider hedef sistemi, hedefe odaklı kameralar, her yolda kameralara bağlı monitörler ve istenildiğinde 5+5 olarak ikiye bölünebilen atış poligonu, kamera sistemleriyle donatılmış olan kontrol odasından denetleniyor.

İçerinde sağlık ve silah bakım odasının da bulunduğu Poligon Club’ta eğitim amacıyla 25-35 kişiye hizmet verebilecek projeksiyonlu bir seminer salonu ve ayrıca bekleme ve dinlenme salonu da yer almakta.

Poligon Club’ı benzerlerinden ayıran bir başka özelliği ise yakın koruma eğitimleri için özel bir spor salonuna sahip olması.

Haftanın her günü 08:30-20:00 saatleri arasında hizmet veren Poligon Club’ta verilen eğitimlerden bazıları:

* Atış güvenliği.

* Temel atış teknikleri.

* Sportif atış teknikleri

* Silah arızalar ve bakımı.

* Özel güvenlik temel eğitimleri.

* Özel güvenlik yenileme eğitimleri.

* Özel güvenlik hizmet içi eğitimleri.

* Ulusal ve uluslararası yarışmalara hazırlık eğitimleri

*Yakın savunma eğitimleri

*VIP koruma eğitimi

*Motivasyon teknikleri eğitimi

Poligon Club, polis Akademisi başta olmak üzere Polis Meslek Yüksek Okullarında, Çevik Kuvvette, resmi ve özel kuruluşlara yakın savunma eğitimleri veren Shumeikan Türkiye Dojo’nun baş antrenörü Mustafa NEMLİ ve Güvenlik alanında eğitim veren Akademi’nin kurucusu ve TÜMGED (Güvenlik Eğitimcileri Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı olan Cem ORÇUN tarafından kuruldu.

#PoligonClub #MecidiyeköydeAtışPoligonu #poligon #Avrupayakasındapoligon #tabanca #atışeğitimi #atıştalimi #silaheğitimi #10yollupoligon #güvenlikeğitimi

589 views0 comments

Recent Posts

See All
®

Address

Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Kuyu Sok.

No: 42/A, 34387 Şişli

İSTANBUL / TÜRKİYE

T: +90 212 288 38 38

E: info@poligonclub.com

Visit

Information

Social media

SUBSCRIBE TO OUR SITE
Be aware of the campaigns.