Kızaklı Tabancalar İçin Taktik Lazer: Lyte Ryder


Taktik lazerleriyle ün yapmış LaserLyte firmasının yeni Lyte Ryder ürünü kızaklı tabancalar için üretilmiş bir taktik lazer. Firmanın yeni ürünü en yaygın Picatinny kızaklara monte edilebilecek şekilde tasarlanmış. Asgari .7 inç uzunlukta kızaklara rahatlıkla monte edilebiliyor. Özel tasarımı sayesinde neredeyse her tabancaya takılabiliyor. Tek bir montaj vidasıyla saniyeler içinde silaha takılabilen Lyte Ryder, Class 3A kırmızı lazer ihtiva ediyor. Ayrıca ürün harici yatay ve düşey ayarlama noktaları da bulunduruyor.

Lyte Ryder’ın çıkıntısız, köşesiz ve oval tasarımı kılıfa veya bele takılıp çıkarılırken hiçbir yere takılmadan rahat kullanım garantisi veriyor. Stresli ve zor durumlarda bile rahat ve hızlı silah çekebilme imkanı sağlıyor. İnce gövde yapısı sayesinde silahın kendi genişliğinden daha dar yer kaplayarak gövdede çıkıntı oluşturmuyor. Lazerin arka kısmına konumlandırılmış, çift taraflı kullanıma uygun açma/kapama düğmesi de hızlı aktivasyon sağlıyor. Lazer kullanıcıya iki kullanım modu sunuyor: sürekli açık ve yanıp sönen, titreşimli. Her iki modda da 6 dakikadan sonra otomatik kapanma özelliği ile pil tasarrufu sağlanıyor.

3 adet 392 pil ile çalışan lazer sürekli açık modda 5 saat, titreşimli modda ise 10 saat pil ömrü sunmakta. Ayrıca piller lazer tabancadan sökülmeden de değiştirilebiliyor. Lyte Ryder, sadece 20 gram ağırlıkta ve en küçük modeli 3.35 cm uzunlukta. En büyük modeli ise 4.8 cm uzunlukta. %14 cam içerikli plastikten ve uçak yapımında kullanılan güçlendirilmiş 6061 alüminyum materyalden imal edilen Lyte Ryder’ın Amazon fiyatı ise 128$.

#LyteRyder #Lazer #PoligonClub

377 views0 comments

Recent Posts

See All
®

Address

Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Kuyu Sok.

No: 42/A, 34387 Şişli

İSTANBUL / TÜRKİYE

T: +90 212 288 38 38

E: info@poligonclub.com

Visit

Information

Social media

SUBSCRIBE TO OUR SITE
Be aware of the campaigns.