Tabancaların "Rolls Royce"su:

STI-Staccato 2011

25 yılı aşan bir süreden beri faliyetlerini yürüten STI firması , 2011 platformunda tasarlamış olduğu silahlar ile hem dinamik & Pratik atış dünyasına hem de kolluk kuvvetlerine hizmet vermektedir. STI ‘ ın başarısının sırrı 1911 platformu silahları çift sıra şarjör seçeneği , mükemmel bir malzemeye & işçilik kombinasyonu ile yeniden tasarlamasında yatmaktadır.Firma uzun yıllar boyunca aticilik camiasındaki bir çok şampiyonun tercihi olmuştur.


TASARIMDAKİ DETAYLAR

STI atıcıların el ve kabze ergonomilerini dikkate alarak 1911- çift sıralı olarak tasarladığı tabancalarında alışagelmiş tasarımlardan farklı olarak gövde iki parçadan oluşmaktadır. Böylece atıcı kendi tercihine göre istediği kabzeyi silahına uyarlayabilmektedir.

STI geliştirdiği namlu teknolojisi ve birçok silahta standart olarak bulunmayan ( STI RECOlL MASTER geri tepmeyi önleyen yay sistemi ) unsurlar ile tabanca kategorisinin Rolls Royce’u kabul edilmektedir.


STI tasarımlarında kusursuz nişan alınan silahları hedeflediğinden tasarımlarında genellikle tam boy kızak yapısına sahip gövde ve kapak takımlarıyla bu bütünlüğü desteklemektedir. Yukarıdaki modelde ise kapağın üstüne yerleştirilmiş kompansatör ile namlu ucuna herhangi bir aparat takmaya gerek kalmadan son derece stabil atışlar yapmaya imkan sağlayan bir inevasyona imza atılmıştır.

Birçok firma STI ‘nin ana modellerini baz alarak kendi tasarımlarını geliştirmiş –bu bakış açısı ile 2011 platformu daha da popülarite kazanmıştır. Yukarıdaki resimde Taran Tactical tarafindan yeniden modifiye edilen 2011 modeli John Wick filmi ile taçlanmıştır.

1,025 views0 comments

Recent Posts

See All
®

Address

Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Kuyu Sok.

No: 42/A, 34387 Şişli

İSTANBUL / TÜRKİYE

T: +90 212 288 38 38

E: info@poligonclub.com

Visit

Information

Social media

SUBSCRIBE TO OUR SITE
Be aware of the campaigns.