top of page

MANAGEMENT

Bringing our extensive collective experiences in Security and Close Quarters Defense over many years together, we brought the largest and the most modern shooting range in Turkey to life. We see this place as more than just a range, for us it’s a club where you can spend time with friends and family, and a school that can completely meet the needs of the security sector."

Kayıt İçin Gerekli Evraklar:

- Nüfus cüzdanı fotokopisi

- Müsabaka atışına hazırlanan atıcılar için Türkiye Avcılık ve Atıcılık Federasyonu’ndan alınmış sporcu lisansı fotokopisi

- Kamu görevlileri için kamu görevlisi olduğunu ispatlar nitelikte belge

 

Kayıt Şartları:

- 6136 sayılı kanuna muhalefet sebebiyle ceza almamış olmak

- Türkiye Avcılık ve Atıcılık Federasyonu’na bağlı lisanslı sporcular veya atıcılıkla ilgili beceri gerektiren bir sınavalara hazırlanmakta olan kamu görevlisi olmak.

 

Süre:

Eğitim süresi kursiyerin talebi doğrultusunda belirlenecektir.

Kapsam:

Müsabaka atıcılığı uzun soluklu ve disiplinli bir çalıştırma gerektiren özel bir spordur. Atıcılığın bu özelliği göz önünde bulundurularak hazırlanacak olan  eğitim programı daha önce benzer müsabakalarda başarı elde etmiş eğitmenler eşliğinde icra edilecektir.

Atış sınavına girecek kamu görevlileri için verilecek eğitimin saatleri kursiyerlerin çalışma saatlerine uygun bir şekilde düzenlenecek ve eğitim süresince maksimum verimlilik amaçlanacaktır.

 

Ücret:

Ücret düzenlemesi kursiyerin talep ve ihtiyaçlarına göre uygulanan eğitim programının içeriğine göre yapılacaktır. 

bottom of page